Bio-Orto

Bio-Orto • Ortodonta Malinowski - Ortodonta Wrocław

ortodonta-malinowski.pl

Znajdujesz się w: Strona główna > Nasz zespół

Nasz zespół


 

JMalinowski_ycrd5s dr n.med. Jakub Malinowski

Ukończył studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu w roku 1988, uzyskując dyplom lekarza stomatologa. W 1989 wyjechał do RFN, gdzie pracował w charakterze lekarza stomatologa, a następnie lekarza ortodonty w kolejnych gabinetach: 

• 1990-1991 w gabinecie doktora H.E. Lorfa w Kolonii,

• 1991-1994 w gabinecie doktora Hans-Georga Niessinga w Burgdorf,

• 1994-1998 w Instytucie Ortodontycznym doktora Christopha Herrmanna w Heidelbergu. 

W roku 1996 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych przed komisją fakultetu medycznego Akademii Medycznej w Szczecinie. Po powrocie do Polski pracował w latach 1998-2004 w Zakładzie i Katedrze Ortodoncji Akademii Medycznej we Wrocławiu jako rezydent, odbywając szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie ortodoncji. W roku 2004 zdał egzamin specjalizacyjny przed komisją Centrum Kształcenia Wyższych Kadr Medycznych pod przewodnictwem prof. dr hab. G. Śmiech-Słomkowskiej i uzyskał tytuł specjalisty ortodonty. Dr Jakub Malinowski opublikował liczne artykuły w prasie fachowej, tłumaczy literaturę fachową na język polski, wygłasza referaty na kongresach naukowych i organizuje kursy szkoleniowe dla lekarzy ortodontów, lekarzy stomatologów i asystentek ortodontycznych.Oprócz pełnego spektrum stosowanych przez niego aparatów i technik ortodontycznych specjalizuje się w leczeniu aparatem Crozata i aparatem Herbsta. Jest członkiem polskich i zagranicznych towarzystw ortodontycznych. Pracuje w gabinecie w charakterze lekarza ortodonty od 1998. 

Prywatnie pasjonuje się jeździectwem, narciarstwem oraz uwielbia podróże.

 


 

NKierklo_8z8f89Natalia Kierklo

lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie w trakcie specjalizacji z ortodoncji pod kierunkiem dr Jakuba Malinowskiego. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu ortodoncji. Świadomość pozytywnych przemian w życiu pacjentów, które niesie leczenie ortodontyczne sprawia, iż ortodoncja to jej wielka pasja. Pracowitość, dokładność i zaangażowanie to cechy, które towarzyszą jej zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.

 


   

ASwerhunAnna Swerhun

lekarz dentysta

Ukończyła studia w 2015r na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Brała udział w wymianach międzynarodowych na Uniwersytecie SEMMELWEISA w Budapeszcie.
W trakcie studiów była przewodniczącą koła naukowego przy zakładzie Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji.
Interesuje się ortodoncją i stomatologią estetyczną.
Swoja wiedzę zgłębia na licznych konferencjach i szkoleniach.

 


    

aduda_2017-02-08_20-53-35.jpgAnna Duda

lekarz dentysta

Ukończyła studia na wydziale lekarsko- stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Wieloletnia praktyka w zakresie stomatologii zachowawczej, dziecięcej i protetyki skłoniła ją do rozwoju w kierunki ortodoncji, która jest niezbędna do uzyskania zdrowego i pięknego uśmiechu. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów kładzie nacisk na połączenie efektów leczenia i estetyki.

 


beata_mBeata Marek

 

Zajmuje się organizacją planu pracy w gabinecie oraz sprawami administracyjnymi.

Praca w rejestracji daje jej dużo satysfakcji. Bardzo lubi rozmawiać z pacjentami. Potrafi stworzyć ciepłą i miłą atmosferę. 

 

 


 

gabriela_p_2016-11-24_17-35-35.jpeg

 

Gabriela Przybyła

 

 

 

 

 


 

EKusiak_swulen

Ewa Kusiak

asystentka

Asystentka – bo asystuje przy pracach ortodontycznych, troszczy się by niczego nie brakowało. Matka – bo matkuje młodemu, zapracowanemu zespołowi.

Miło mi pełnić obie te funkcje z tak zgraną i uśmiechniętą grupą.

 


  

BCwierzykDac

Beata Ćwierzyk-Dac

asystentka

Pracuje jako asystentka i recepcjonistka.
Z gabinetem jest związana od roku 2000. Lubi kontakt z ludźmi dlatego praca daje Jej dużo satysfakcji.

 


 

 

Agnieszka Andrzejewska

asystentka